Forum o misterijama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o misterijama

Sve misterije sveta na jednom mestu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
VampireWolf
Admin
Admin
VampireWolf


Ženski Broj poruka : 854
Iskustvo u misterijama: : 2115
Agent level: : 13
Datum upisa : 22.06.2010
Raspoloženje : Ma opusteno
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha Empty
PočaljiNaslov: Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha   Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha Icon_minitimeSub Jun 26, 2010 4:21 am


'Dogodilo se to oko pola šest ujutro. Obilazio sam bungalove i čuo nekoga kako stvara buku. Uperio sam svjetiljku u jedan prozor i sledio se kada sam ugledao bijelu figuru crvenih očiju i duge kose'


Ispričao je 32-godišnji Albert, noćni čuvar iz Port Dicksona, čije je zastrašujuće iskustvo lokalni list Tamil Nesan objavio na naslovnici.

Naime, uredniku je jednako zanimljiv bio i nastavak te drame koja se odvijala u malezijskom turističkom gradiću smještenom 90 kilometara od Kuala Lumpura.

"Nakon što sam se susreo oči u oči s duhom, otrčao sam po kolegu koji me upozorio da sam ogreban po licu i da krvarim".

"No, nisam mario za rane, već sam nazvao policiju, a silna je galama probudila i brojne susjede".

"Krenuli smo naoružani palicama u taj bungalov, ali u njemu nismo našli ništa neobično. Ipak, već sljedeće smo minute svi ostali bez riječi".

"Netko mi je dodao vodu da isperem krv s lica. Kako sam se umivao, tako su nestajale i te posjekotine, pa nije bilo potrebe da pođem u bolnicu na šivanje", dodao je Albert, a svjedoci potvrdili da se to doista tako i zbilo.
Nazad na vrh Ići dole
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha Empty
PočaljiNaslov: Re: Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha   Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha Icon_minitimeSub Jun 26, 2010 4:30 am

xaxa sta sve necu da procitam
Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
VampireWolf
Admin
Admin
VampireWolf


Ženski Broj poruka : 854
Iskustvo u misterijama: : 2115
Agent level: : 13
Datum upisa : 22.06.2010
Raspoloženje : Ma opusteno
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha Empty
PočaljiNaslov: Re: Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha   Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha Icon_minitimeSub Jun 26, 2010 5:11 am

Svacega ima...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha Empty
PočaljiNaslov: Re: Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha   Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o misterijama :: Misterije sveta... :: Duhovi...-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions