Forum o misterijama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o misterijama

Sve misterije sveta na jednom mestu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
VampireWolf
Admin
Admin
VampireWolf


Ženski Broj poruka : 854
Iskustvo u misterijama: : 2115
Agent level: : 13
Datum upisa : 22.06.2010
Raspoloženje : Ma opusteno
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimeSub Jun 26, 2010 3:59 am

Spiritizam, okultizam, parapsihologija, smrt i život, spiritualni medijum...... Smrt nije uvijek samo SMRT !!! Smrt ima svoj nastavak a to je ŽIVOT. Uz spiritizam i okultizam možemo doći do neočekivanih rezultata. To su područja od kojih nam ponekad zastaje dah u prsima, ali ne mora uvijek biti sve toliko strašno. PARAPSIHOLOGIJA ima mnogo zanimljivih rješenja.

U našem ovozemaljskom svijetu mnogo puta sa velikom dozom straha slušamo ili prepričavamo najneobičnije priče o nekim čudnim stvorenjima. Te čudne spodobe mi nazivamo duhovima. Duhovi se obično tretiraju kao maljušna, prozirna stvorenja sa ne baš prevelikom blistavom inteligencijom. Za naše vidno polje oni su nevidljivi. U svijetu je uočeno ili registrirano jako mnogo istinitih slučajeva o prisutnosti duhova ( spirita ). Ljudi koji istražuju i proučavaju život duhova nazivaju se spiritisti.


PARANORMALNE SPOSOBNOSTI

Da bi neka osoba mogla ući u pravi kontakt sa duhovima mora imati dar paranormalnih sposobnosti, odnosno kod te osobe u moždanom dijelu glave došlo je do aktivacije centra za extrasenzorijalna iskustva. Iako su duhovi za naše golo oko nevidljivi pojedini vidovnjaci uspjevaju ih vidjeti na svom mentalnom ekranu. Neki još tu sposobnost nazivaju - dar trećeg oka. Kod ljudskog mozga ta specifična funkcija dešava se na desnoj hemisferi mozga. Taj dio mozga dopušta nam, da te drugačije energetske pojave registriramo sa moćnim očima naše mente. Obično se vidi na mentalnom ekranu poput
nekih slika iz sna. Pojedine nadarene osobe uspjevaju vidjeti i stupiti u kontakt sa duhovima i u budnom stanju, stanju potpune intelektualne bistrine. Za takve sposobnosti, slobodno možemo reći, da su savršene. Neki drugi ljudi uspjevaju stupiti u kontakt sa duhovima tek uz pomoć upotrebe raznih droga, sedativa, alkohola...

Sa duhovima se može kontaktirati i uz pomoć hipnoze. Hipnoza je u mnogo slučajeva vrlo opasna, ponekad čak i katastrofalna za psihu hipnotizirane osobe. Mi ljudi duhove uočavamo na razne načine npr. pomicanje predmeta, otvaranje ili zatvaranje prozora, čudni zvukovi, lupanje po zidu ili čak eksplozija, dodir ili zagrljaj ruke na bilo koji dio našeg tijela, jak smrad, savijanje ili zamotavanje tepiha, gotovo materijalizirano ukazanje neke drage - mrske ili nepoznate osobe, neočekivano paljenje ili gašenje svijeća - rasvjete, vjetar koji lupa u prozor, hrana koja se iznenada pojavljuje ili nestaje, otvaranje ili zatvaranje vrata ili prozora, iznenadno noćno buđenje – no, tijelo se ponaša kao ukočeno, mrtvo,.. Postoji još jako mnogo drugih manifestacija koje dokazuju postojanje duhova, a koje su od strane znanstvenika još uvijek nerazjašnjene. Ako se u vašoj kući dešavaju slične pojave to samo potvrđuje želju tog duha ili duhova da s vama žele stupiti u kontakt. Vi s njima možete stupiti u kontakt na isti način njihovog pojavljivanja. Iz tog međusobnog kontakta, siguran sam, možete otkriti neočekivane tajne. Osim dobrih duhova postoje i oni loši, zločesti, zli koji mogu utjecati na negativne odnose u našoj kući i djelovati vrlo negativno na naše misli. Što mislite kakav je osjećaj kada vas takav jedan duh probudi negdje oko ponoći? Od tih negativnih stvorenja trebamo se znati obraniti i zaštititi. Mi ljudi moramo shvatiti da su duhovi dio prirode koja nas okružuje. Zrak koji udišemo, shvatimo to, prepun je najrazličitijih duhova. Jedna kratka formula glasila bi ovako » ENEGIJA JE DUH, DUH JE ENERGIJA «.

Mnogi od nas plaše se smrti. Moramo shvatiti da mi ljudi došli smo na ovu planetu da bismo tu jedno vrijeme živjeli i nakon tog vremena ponovno se vratili u svijet nadmoćnih energija. Kada jedna osoba umre ona se u toj novoj dimenziji nađe u potpuno istom tjelesnom obliku. Evo kako je jedan vojnik, koji je bolovao od tifusa doživio svoju smrt. Taj vojnik Nolan u jednoj seansi prizivanja ovako je objašnjavao » Čini mi se kao da sam se probudio iz nekog sna,možda malo dužeg sna. Vrlo čudno ali nisam se više osjećao bolesnim. Taj osjećaj da me ništa ne boli u trenutku me oduševio, jer poslije tolike neljudske patnje, tolikih bolova nisam mogao vjerovati da je to stvarno. U isto vrijeme kroz cijelo moje biće provlačila se neka čudna slutnja, neki čudan strah. Sasvim neočekivano na jednoj poljskoj ležaljci ugledao sam moje mrtvo, beživotno tijelo. Zurio sam u njega. Prvo što sam pomislio - ovo je neki fenomen ! Što se to meni događa? Odmah do mene stajala su tri vojnika koji su nedavno bili ubijeni. Oni su me pozdravili govoreći – dobro nam došao u svijet duhova. U momentu sam osjetio snažne, nasilne osjećaje te povikao - nisam ja MRTAV !!! Jedan od tih vojnika odgovorio mi je da sam sada živ više nego prije. Svijet duhova u ovom trenutku bilo je moje boravište. Da bi me u to uvjerio jedan vojnik rekao mi je da samo promatram dolje na poljskoj ležaljci moje beživotno tijelo. Doista, moje beživotno - ohlađeno, zaleđeno tijelo još uvijek je dolje ležalo. Nedugo nakon toga dva nepoznata čovjeka moje nekadašnje tijelo odgurali su i bacili u već iskopanu rupu. Što sam mogao tada napraviti, baš ništa. Ja sam tada bio jedina zainteresirana osoba koja je pratila moj pogreb ».

Mnogo puta mladi ljudi iz znatiželje pokušavaju stupiti u kontakt sa duhovima. Za stupanje u kontakt obično se koriste tri tehnike - OUIJA, plankete i papir. OUIJA je tehnika gdje drvenasta, trokutasta naprava sa rolinima ( pomični kotačići ) donosi poruke sa onog svijeta. Na tu spravicu stavi se jedna ruka. Ta spravica i ruka vođeni su nekom neobjašnjivom, misterioznom silom te svojim pomicanjem i dodirom s vrhom drvene naprave određuje pojedina slova abecede i brojeve. Na taj vrlo jednostavan način stvaraju se kompletne riječi i rečenice. To su poruke. Kod plankete na drvenu napravu stavi se olovka koja piše po već pripremljenom papiru ( automatsko pisanje ). I naravno treća tehnika je papir, a tu se koristi čaša okrenuta naopačke. Svatko od prisutnih stavi po jedan prst na čašu i uz prizivanje određenog duha čaša počinje sama da se kreće do slova i brojeva koji su stavljeni u široki krug. U tom magičnom krugu treba biti ispisane riječi - DA i NE. U prostoriji uvijek mora biti neparan broj prisutnih. U lagano zatamljenom ambijentu kada se završava seansa duha se mora obavezno sa zahvaljnošću ljubazno pozdraviti. Sa ovim mističnim stvarima bolje se ne igrati. Mora se točno znati redosljed u seansi jer u protivnom možete snositi i neke posljedice. Putem seansi možete ponekad doznati zanimljive stvari ili čak otkriti nevjerojatne tajne...


Preuzeto sa neta...
Nazad na vrh Ići dole
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimeSub Jun 26, 2010 4:03 am

Paranormalne sposobnosti... voleo bih da imam to,,,
Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
VampireWolf
Admin
Admin
VampireWolf


Ženski Broj poruka : 854
Iskustvo u misterijama: : 2115
Agent level: : 13
Datum upisa : 22.06.2010
Raspoloženje : Ma opusteno
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimeSub Jun 26, 2010 4:04 am

Ko ne bi... sutra na foksu ima film kao neki horor "ISIJAVANJE" sa nekim decakom koji ima paranormalne sposobnosti i duhovi.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
~Evil Mastermind~
Admin
Admin
~Evil Mastermind~


Ženski Blizanci Broj poruka : 88
Iskustvo u misterijama: : 155
Agent level: : 2
Datum rođenja : 22.05.1995
Datum upisa : 06.11.2010
Godina : 28
Lokacija : On throne.
Poso/dokolice : Crazy Scientist 8D
Raspoloženje : Un?
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimeSub Nov 06, 2010 1:08 pm

I think I have them. o_O
Nazad na vrh Ići dole
http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 11:27 pm

blago tebi... xexe
Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
~Evil Mastermind~
Admin
Admin
~Evil Mastermind~


Ženski Blizanci Broj poruka : 88
Iskustvo u misterijama: : 155
Agent level: : 2
Datum rođenja : 22.05.1995
Datum upisa : 06.11.2010
Godina : 28
Lokacija : On throne.
Poso/dokolice : Crazy Scientist 8D
Raspoloženje : Un?
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePon Nov 08, 2010 3:09 am

Ja ne mislim tako. xD
Nazad na vrh Ići dole
http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePon Nov 08, 2010 9:14 am

sto? dobro zavisi kakve sposobnosti
Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
~Evil Mastermind~
Admin
Admin
~Evil Mastermind~


Ženski Blizanci Broj poruka : 88
Iskustvo u misterijama: : 155
Agent level: : 2
Datum rođenja : 22.05.1995
Datum upisa : 06.11.2010
Godina : 28
Lokacija : On throne.
Poso/dokolice : Crazy Scientist 8D
Raspoloženje : Un?
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePon Nov 08, 2010 9:19 am

Ja: Vidim, cujem, osecam, sanjam etc. <.< xD duhovii. D'x i jednom sam videla stvorenje nalik djavolu. omg. xPPP
Nazad na vrh Ići dole
http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePon Nov 08, 2010 9:42 am

o boze ti svasta vidjas kako izdrzavas... inace verujem ti sve...
Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
~Evil Mastermind~
Admin
Admin
~Evil Mastermind~


Ženski Blizanci Broj poruka : 88
Iskustvo u misterijama: : 155
Agent level: : 2
Datum rođenja : 22.05.1995
Datum upisa : 06.11.2010
Godina : 28
Lokacija : On throne.
Poso/dokolice : Crazy Scientist 8D
Raspoloženje : Un?
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePon Nov 08, 2010 9:43 am

Navika. xDD kad se rodis jadan- ostajes takav. xDD verujes mi? o.O wow.. fala. :3
Nazad na vrh Ići dole
http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePon Nov 08, 2010 9:45 am

sto si jadna... to samo treba da bude razlog da sve otkrijes i nastavis jos vise dalje xD
Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
~Evil Mastermind~
Admin
Admin
~Evil Mastermind~


Ženski Blizanci Broj poruka : 88
Iskustvo u misterijama: : 155
Agent level: : 2
Datum rođenja : 22.05.1995
Datum upisa : 06.11.2010
Godina : 28
Lokacija : On throne.
Poso/dokolice : Crazy Scientist 8D
Raspoloženje : Un?
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePon Nov 08, 2010 9:48 am

Nesto ne zelim da postanem naucnik i da svi misle da sam luda- dobro, to vec misle.. xD
Nazad na vrh Ići dole
http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePon Nov 08, 2010 9:50 am

pa ko spominje naucnike xD xexe
Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
~Evil Mastermind~
Admin
Admin
~Evil Mastermind~


Ženski Blizanci Broj poruka : 88
Iskustvo u misterijama: : 155
Agent level: : 2
Datum rođenja : 22.05.1995
Datum upisa : 06.11.2010
Godina : 28
Lokacija : On throne.
Poso/dokolice : Crazy Scientist 8D
Raspoloženje : Un?
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePon Nov 08, 2010 9:53 am

Pa tu su oni.. slicna sorta. XD
Nazad na vrh Ići dole
http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm
VampireWolf
Admin
Admin
VampireWolf


Ženski Broj poruka : 854
Iskustvo u misterijama: : 2115
Agent level: : 13
Datum upisa : 22.06.2010
Raspoloženje : Ma opusteno
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePet Nov 19, 2010 8:47 am

OMB!!!! Stvaaaaarno, stvarno, stvarno imas duhove???? Sta ti se jos dogadjalo osim STo si videla to cudo??? Jel su se pomerale stvari? o.O
Nazad na vrh Ići dole
~Evil Mastermind~
Admin
Admin
~Evil Mastermind~


Ženski Blizanci Broj poruka : 88
Iskustvo u misterijama: : 155
Agent level: : 2
Datum rođenja : 22.05.1995
Datum upisa : 06.11.2010
Godina : 28
Lokacija : On throne.
Poso/dokolice : Crazy Scientist 8D
Raspoloženje : Un?
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePet Nov 19, 2010 8:57 am

Nazad na vrh Ići dole
http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePet Nov 19, 2010 9:00 am

Ti si stvarno posebna xexe
Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
~Evil Mastermind~
Admin
Admin
~Evil Mastermind~


Ženski Blizanci Broj poruka : 88
Iskustvo u misterijama: : 155
Agent level: : 2
Datum rođenja : 22.05.1995
Datum upisa : 06.11.2010
Godina : 28
Lokacija : On throne.
Poso/dokolice : Crazy Scientist 8D
Raspoloženje : Un?
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePet Nov 19, 2010 9:01 am

Ja sam stvarno poseban baksuz. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePet Nov 19, 2010 9:03 am

mislio sam da si posebna u pozitivnom smislu... xaxa ali ako ti kazez da si baksuz
Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
~Evil Mastermind~
Admin
Admin
~Evil Mastermind~


Ženski Blizanci Broj poruka : 88
Iskustvo u misterijama: : 155
Agent level: : 2
Datum rođenja : 22.05.1995
Datum upisa : 06.11.2010
Godina : 28
Lokacija : On throne.
Poso/dokolice : Crazy Scientist 8D
Raspoloženje : Un?
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePet Nov 19, 2010 9:04 am

Ne kazem ja, to se vidi iz daleka. (=
Nazad na vrh Ići dole
http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePet Nov 19, 2010 9:06 am

pa ja sam daleko od tebe trenutno pa ne vidim axaxaxa dobra si vidi se daleka xexe salim se Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
~Evil Mastermind~
Admin
Admin
~Evil Mastermind~


Ženski Blizanci Broj poruka : 88
Iskustvo u misterijama: : 155
Agent level: : 2
Datum rođenja : 22.05.1995
Datum upisa : 06.11.2010
Godina : 28
Lokacija : On throne.
Poso/dokolice : Crazy Scientist 8D
Raspoloženje : Un?
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePet Nov 19, 2010 9:08 am

Xaxaxax. (=
Nazad na vrh Ići dole
http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm
VampireWolf
Admin
Admin
VampireWolf


Ženski Broj poruka : 854
Iskustvo u misterijama: : 2115
Agent level: : 13
Datum upisa : 22.06.2010
Raspoloženje : Ma opusteno
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimeSub Nov 20, 2010 7:05 am

Very Happy nisi baksuz Very Happy bar ja tako mislim... slazem se sa tobom Stewcho!
Nazad na vrh Ići dole
ms mistery
Pocetnik
Pocetnik
ms mistery


Ženski Ribe Broj poruka : 114
Iskustvo u misterijama: : 205
Agent level: : 0
Datum rođenja : 21.02.1998
Datum upisa : 02.09.2013
Godina : 26
Lokacija : beograd
Raspoloženje : ;p
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitimePon Sep 30, 2013 3:43 am

Nije uopste super vidjati duhove,to je uzasno iskustvo nimalo prijatno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima   Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nesto o duhovima i paranormalnim sposobnostima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nesto se dogadja krupno!!!
» Uopsteno o duhovima
» Šta Biblija govori o duhovima ili utvarama?
» Uskoro moguce otkrice misterija nestanka ljudi i susreta s duhovima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o misterijama :: Misterije sveta... :: Duhovi...-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions