Forum o misterijama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o misterijama

Sve misterije sveta na jednom mestu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Piramida ispod planine Rtanj

Ići dole 
+3
Pucko
wallker
Stewcha
7 posters
AutorPoruka
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Piramida ispod planine Rtanj Empty
PočaljiNaslov: Piramida ispod planine Rtanj   Piramida ispod planine Rtanj Icon_minitimePon Jun 07, 2010 10:28 pm

Centar za istraživanje i ekologiju iz Beograda zatražio je od Vlade Srbije da mu se omogući formiranje istraživačkog centra na planini Rtanj, jer geografska i magnetna mjerenja ukazuju da se ispod nje krije piramida.
Ukoliko država dozvoli, leteće kugle, nevidljivost aviona na radaru dok nadlijeću Rtanj, jedinstvene biljke, brojna jonizujuća i elektromagnetna zračenja, a naročito pravilan piramidalni oblik planine konačno bi mogli biti naučno objašnjeni.

Predsjednik opštine Boljevac Nebojša Marjanović rekao je da su stručnjaci ovog centra u razgovoru sa njim iznijeli naučnu osnovu da se ispod Rtnja krije piramida i da je ova mistična planina po svom obliku i dejstvu jedinstvena u svijetu, javili su srbijanski mediji.

"Kažu da Rtanj ima specifične elektromagnetne talase koji imaju geopatološki uticaj na ljudski organizam. Podnijeli su zahtev nadležnom Ministarstvu da planinu 'zagrebu', odnosno da na nekoliko mjesta obave iskopavanje. Očekuju da će pronaći građevine i podzemne hodnike", objašnjava Marjanović.

Ekipa Centra za istraživanje otkrila je da Rtanj leži na tri velike podzemne rijeke, koje su na dubini većoj od 100 metara, a prema dosadašnjim ispitivanjima, velika je vjerovatnoća da ljudska civilizacija potiče iz Srbije, baš sa ovog mjesta.

Marjanović navodi da se na samom vrhu Rtnja, na 1.565 metara nadmorske visine, nalazi neobična rupa, koja je najverovatnije jedan od izlaza iz piramide.

On je rekao da je lično vidio ogromnu svjetleću loptu okruženu diskovima kako leti potpuno neujednačeno, a koja je mijenjala brzinu, pravac i smjer na jedinstven, neopisiv način.

Marjanović je istakao da je još Artur Klark, autor romana "Odiseja u svemiru 2010" napisao da Rtanj nije planina, već da se ispod krije piramida, najstarija tvorevina civilizacije.
Piramida ispod planine Rtanj 09080710
Posle senzacionalističke objave da se u Bosni nalaze piramide, iako to nikad nije dokazano, Semir Osmanagić je svoju pažnju usmerio ka Rtnju, uveravajući tamošnje meštane da žive na mističnoj planini.


U tvrdnje ovog kontroverznog čoveka poverovali su mnogi, najverovatnije zbog činjenice da vrh Rtnja ima prave linije koje neodoljivo podsećaju na vrh piramide.
Među „verujućima“ našao se i predsednik opštine Boljevac.
- Činjenica je da je Rtanj pun mistike, da se ovde dešavaju čudne pojave. Moja terasa gleda na planinu i lično sam video ogromnu svetleću loptu okruženu diskovima kako leti potpuno neujednačeno. Menja brzinu, pravac i smer na jedinstven, neopisiv način - rekao je za „Blic“ Nebojša Marjanović, prvi čovek opštine, pozivajući se na „naučne tvrdnje“ Centra za istraživanje i ekologiju na čijem se čelu nalazi Osmanagić.
Kako je Marjanović objasnio, ekipa stručnjaka ovog Centra je potvrdila da ispod Rtnja krije piramida i da je ova mistična planina po svom obliku i dejstvu jedinstvena u svetu, iako to niko nije mogao da potkrepio dokazima.
- Kažu da Rtanj ima specifične elektromagnetne talase koji imaju geopatološki uticaj na ljudski organizam. Podneli su zahtev nadležnom ministarstvu da planinu „zagrebu“, odnosno da na nekoliko mesta vrše iskopine. Očekuju da će ispod pronaći građevine i podzemne hodnike - kaže Marjanović.
On dodaje da se na samom vrhu Rtnja, na 1.565 metara nadmorske visine, nalazi neobična rupa koja je, najverovatnije, jedan od izlaza iz piramide.
- Postoje svedoci da je jedan pastir bacio svoju frulu kroz tu rupu, a onda su je pronašli na drugom nižem delu planine gde je izašla - kaže predsednik boljevačke opštine.
Ekipa Centra za istraživanje otkrila je da Rtanj leži na tri velike podzemne reke koje su na dubini većoj od 100 metara.
- Generacijama se prepričavaju neobične pojave na Rtnju. Bilo je priča i da su nestajali avioni, a mnogo je meštana je tvrdilo kako su gledali leteće tanjire dok se leteće kugle viđaju skoro svakodnevno. Nauka to nije dokazala, ali, recimo, jedinstvene vrste biljaka koje ovde rastu ipak su nešto što ukazuje na posebnost ovog zemljišta - kaže Marjanović.
Kod nas i u svetu poznat je rtanjski čaj koji „muškost vraća iz mrtvih“, a kažu da je ovde sve što se ubere lekovito. Ova ekipa stručnjaka počela je snimanje dokumentarca o Rtnju.
- Još je Artur Klark, autor romana „Odiseja u svemiru 2001“, napisao da Rtanj nije planina, već da se ispod krije piramida, najstarija tvorevina civilizacije. Mi smo Rtanj uvek doživljavali kao šansu. On gordo štrči, njegova priroda je nenarušena - kaže nam Marjanović.
Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
wallker
Novajlija
Novajlija
wallker


Muški Broj poruka : 25
Iskustvo u misterijama: : 26
Agent level: : 0
Datum upisa : 01.06.2010
Lokacija : ................

Piramida ispod planine Rtanj Empty
PočaljiNaslov: Re: Piramida ispod planine Rtanj   Piramida ispod planine Rtanj Icon_minitimePon Jun 07, 2010 11:25 pm

Znao sam da i Srbija mora da ima piramidu
Nazad na vrh Ići dole
Pucko
Pomocnik Admina
Pomocnik Admina
Pucko


Muški Bik Broj poruka : 405
Iskustvo u misterijama: : 790
Agent level: : 9
Datum rođenja : 14.05.1995
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 28
Lokacija : Vranje
Poso/dokolice : Brstim Komsijske Vocnjake
Raspoloženje : Puckasto...
Fan misterije : NLO, vanzemaljci

Piramida ispod planine Rtanj Empty
PočaljiNaslov: Re: Piramida ispod planine Rtanj   Piramida ispod planine Rtanj Icon_minitimePon Jun 07, 2010 11:59 pm

...pa sigurno....
Nazad na vrh Ići dole
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Piramida ispod planine Rtanj Empty
PočaljiNaslov: Re: Piramida ispod planine Rtanj   Piramida ispod planine Rtanj Icon_minitimeUto Jun 08, 2010 12:02 am

Ima u Bosni mora i kod nas, kod nas sve ima!
Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
Pucko
Pomocnik Admina
Pomocnik Admina
Pucko


Muški Bik Broj poruka : 405
Iskustvo u misterijama: : 790
Agent level: : 9
Datum rođenja : 14.05.1995
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 28
Lokacija : Vranje
Poso/dokolice : Brstim Komsijske Vocnjake
Raspoloženje : Puckasto...
Fan misterije : NLO, vanzemaljci

Piramida ispod planine Rtanj Empty
PočaljiNaslov: Re: Piramida ispod planine Rtanj   Piramida ispod planine Rtanj Icon_minitimeUto Jun 08, 2010 12:42 am

...pa stvarno kod nas ima svega...
Nazad na vrh Ići dole
VampireWolf
Admin
Admin
VampireWolf


Ženski Broj poruka : 854
Iskustvo u misterijama: : 2115
Agent level: : 13
Datum upisa : 22.06.2010
Raspoloženje : Ma opusteno
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Piramida ispod planine Rtanj Empty
PočaljiNaslov: Re: Piramida ispod planine Rtanj   Piramida ispod planine Rtanj Icon_minitimeČet Jun 24, 2010 7:35 am

Ja sam citala clanak u novinama i Rtanj stvarno lici na piramidu. Ala je nasa Srbija savremena!
Nazad na vrh Ići dole
AxE
Novajlija
Novajlija
AxE


Muški Škorpija Broj poruka : 75
Iskustvo u misterijama: : 138
Agent level: : 2
Datum rođenja : 20.11.1992
Datum upisa : 23.06.2010
Godina : 31

Piramida ispod planine Rtanj Empty
PočaljiNaslov: Re: Piramida ispod planine Rtanj   Piramida ispod planine Rtanj Icon_minitimeČet Jun 24, 2010 9:04 am

opaaaaaaaaaaaa...pa ovo jos ima da privuce turiste Very Happy
Stvarno bi voleo da nadju tu piramidu,odma bi otiso sa drustvom da je obidjem...stvarno cool
Nazad na vrh Ići dole
VampireWolf
Admin
Admin
VampireWolf


Ženski Broj poruka : 854
Iskustvo u misterijama: : 2115
Agent level: : 13
Datum upisa : 22.06.2010
Raspoloženje : Ma opusteno
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Piramida ispod planine Rtanj Empty
PočaljiNaslov: Re: Piramida ispod planine Rtanj   Piramida ispod planine Rtanj Icon_minitimePet Jun 25, 2010 3:47 am

Ma LUUUUUUUUUUUUUddddddddoOOOOOO!
Nazad na vrh Ići dole
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Piramida ispod planine Rtanj Empty
PočaljiNaslov: Re: Piramida ispod planine Rtanj   Piramida ispod planine Rtanj Icon_minitimeSub Jun 26, 2010 12:27 am

Ajde da se organizujemo mi da idemo da kopamo i otkrijemo to i napravimo turisticko mesto i svi zajedno zgrnemo pare xaxa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
VampireWolf
Admin
Admin
VampireWolf


Ženski Broj poruka : 854
Iskustvo u misterijama: : 2115
Agent level: : 13
Datum upisa : 22.06.2010
Raspoloženje : Ma opusteno
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Piramida ispod planine Rtanj Empty
PočaljiNaslov: Re: Piramida ispod planine Rtanj   Piramida ispod planine Rtanj Icon_minitimeSub Jun 26, 2010 3:49 am

hajde xaxa... xDD Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
extraterrestrial
Novajlija
Novajlija
extraterrestrial


Broj poruka : 16
Iskustvo u misterijama: : 37
Agent level: : 0
Datum upisa : 18.01.2011
Lokacija : Beograd

Piramida ispod planine Rtanj Empty
PočaljiNaslov: Re: Piramida ispod planine Rtanj   Piramida ispod planine Rtanj Icon_minitimeUto Jan 18, 2011 4:02 am

Citat :
Još je Artur Klark, autor romana „Odiseja u svemiru 2001“, napisao da Rtanj nije planina, već da se ispod krije piramida, najstarija tvorevina civilizacije
Stvarno strašno da neko daje ovakve izjave bez navedenog izvora informacija. Nedelju dana jurim po netu ko budala da nadjem gde je to i kada A.Clarke napisao ili izjavio da je ispod Rtnja najstarija piramida na planeti i nigde ni pomena o tome. A svi se sada hvataju za tu rečenicu i kao to je to. Kapiram ja da je vrlo moguće naći nešto ispod Rtnja, i da će verovatno i iskopati nešto ali čoveče, mi Srbi stvarno ne umemo da se iskuliramo. Jok, prvo je nastao Rtanj pa se desio BigBang!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Piramida ispod planine Rtanj Empty
PočaljiNaslov: Re: Piramida ispod planine Rtanj   Piramida ispod planine Rtanj Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 8:59 am

xaxaxaxa.... pa dobro mora nesto da se pise xD i da potpaljuje vatra xD nebi bilo zanimljivo onda....
Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
extraterrestrial
Novajlija
Novajlija
extraterrestrial


Broj poruka : 16
Iskustvo u misterijama: : 37
Agent level: : 0
Datum upisa : 18.01.2011
Lokacija : Beograd

Piramida ispod planine Rtanj Empty
PočaljiNaslov: Re: Piramida ispod planine Rtanj   Piramida ispod planine Rtanj Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 4:39 pm

Da znaš da si u pravu, možda se i ovi iz ministarstva istripuju pa daju pare za iskopavanja ili NLO turizam. U svakom slučaju, ovaj lik slagao za Arthur Clarke-a i nije ni trepnuo...
Nazad na vrh Ići dole
DEX
Novajlija
Novajlija
DEX


Broj poruka : 53
Iskustvo u misterijama: : 74
Agent level: : 0
Datum upisa : 06.02.2011
Fan misterije : Vremenske kapije

Piramida ispod planine Rtanj Empty
PočaljiNaslov: Re: Piramida ispod planine Rtanj   Piramida ispod planine Rtanj Icon_minitimeUto Feb 08, 2011 12:00 am

wou
Nazad na vrh Ići dole
extraterrestrial
Novajlija
Novajlija
extraterrestrial


Broj poruka : 16
Iskustvo u misterijama: : 37
Agent level: : 0
Datum upisa : 18.01.2011
Lokacija : Beograd

Piramida ispod planine Rtanj Empty
PočaljiNaslov: Re: Piramida ispod planine Rtanj   Piramida ispod planine Rtanj Icon_minitimeUto Feb 08, 2011 12:36 pm

Simpatična pesmica Orlando... imam i ja jednu

Geneza

Rastavljen od života, ubijen u pojam,
izložen radijaciji...
Nema više smisla... ništa nije kao pre,
dok sam upijao gama zrake.
A hteo sam da znam, i učio sam,
savijao sam i prostor i vreme...
I kada se pandorina kutija otvorila,
mislio sam da sam na pragu...
Ne... ničeg sem senke znanja
u klasteru gde više ne postoji svrha.
U mehuru među mehurima,
iz sistema u sisteme!
Umire... na ideji socijalnog inženjeringa!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Piramida ispod planine Rtanj Empty
PočaljiNaslov: Re: Piramida ispod planine Rtanj   Piramida ispod planine Rtanj Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Piramida ispod planine Rtanj
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Cudoviste ispod kreveta
» KRUŽNA PIRAMIDA KVIKVILKO U MEKSIKU

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o misterijama :: Misterije sveta... :: Misterije drevnih civilizacija-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions